Apie „The Pier“

Apie „The Pier“

Senovėje pirklys niekada nebuvo tik prekybininkas – jis visada buvo ir keliautojas, pasakotojas, kolekcionierius.

Šiandien pasaulis pasikeitė, tačiau ir toliau žavi naujais atradimais, tolimų šalių kvapais, spalvomis ir siužetais.
Jis ir toliau įkvepia naujiems ieškojimams.

Todėl ir atsirado „The Pier“. Savo klientams siūlome gražių ir naudingų daiktų, kurie tarsi nukelia mus į įvairias vietas, kitas kultūras, kitokį gyvenimo būdą, ten, iš kur jie atkeliavo. Mums labiausiai patinka stebinti ir įkvėpti savo pirkėjus ypatingais ir unikaliais daiktais. Mūsų prekės pasakoja apie artimų ir tolimų kraštų spalvas, tekstūras, raštus. Esame pasirengę šioje įvairovėje padėti kiekvienam atrasti tai, kas tikrai patiks, suteiks naujo skambesio ir naujų akcentų gyvenamajai aplinkai ir įkvėps permainoms.

Skatiname derinti įvairius daiktus ir sukurti savo individualų stilių. Skatiname kurti.

„The Pier“ savo veiklą pradėjo 1962 metais, atidarydama pirmą parduotuvę JAV, Kalifornijoje, San Mateo mieste. Pirmosios parduotuvės interjeras buvo sukurtas naudojant prekių dėžes ir šiaudus, taip sukuriant ką tik iškrautų prekių įspūdį. Iš čia kilo ir pavadinimas „The Pier“ – angliškai „a pier“ reiškia „prieplauka“. Nuo to laiko atidaryta daugiau kaip 1 000 parduotuvių visame pasaulyje.

2007 m. rudenį baldų ir interjero centre „Spice“ atidarėme pirmą „The Pier“ parduotuvę Rygoje, Latvijoje, 2011 m. atidaryta dar viena parduotuvė prekybos centre „Mols“. 2014 m. parduotuvė buvo atidaryta Taline, prekybos centre „Ulemiste“, o 2016 m. gegužę žengtas pirmas žingsnis į Lietuvą – atidaryta parduotuvė Vilniaus prekybos centre „Nordika“. Netrukus buvo atidaryta antroji parduotuvė Estijoje, Tartu prekybos centre „Lounakeskus“. 

Trys „The Pier“ parduotuvės veikia Islandijoje ir viena Farerų salose.

Mums tikrai įdomūs tie daiktai, kuriuos parduodame. 


Mums patinka tyrinėti meistrų darbus, technikas ir tradicijas. Taip mes atrandame bendrą kalbą su gamintojais ir tiekėjais. Taip mes galime rasti pačias kokybiškiausias prekes ir savo prekių kokybe pagrįstai didžiuojamės. Renkamės tuos gaminius, kurie atlaikys laiko išbandymus, nes juos meistrai pagamino iš geriausios medienos ir audinio, nudažė patvariausiais dažais. Mes žinome, kaip atsiranda daiktai, kuriuos parduodame savo pirkėjams, todėl ir mūsų pirkėjai gali didžiuotis savo naujais pirkiniais.

Apsilankymas „The Pier“ parduotuvėje panašus į nuostabią kelionę, tačiau orientuotis nebus sunku, nes parduotuvė padalinta į kelis skyrius. Tai yra:

„The Pier“ – tai parduotuvės, kuriose galima pajusti pasaulio alsavimą ir pasisemti įkvėpimo permainoms. Kviečiame apsilankyti!