Įvykiai

Papasan – meilė amžiams.

2017-03-23

„Krėslas tave apima ir norisi dar giliau į jį įgrimzti, susiriesti ir mėgautis. Net mūsų augintiniai vertina šį krėslą ir jų pasirinkimas yra nesuvaidintas“

Mes jį vadiname Papasan. Kitur dėl savo formos jis vadinamas mėnulio krėslu arba dubens kėde.

Papasan krėslo tėvynė yra Azija - Indonezija, Tailandas, Japonija. Vakarų pasaulis šią iš tiesų patogią interjero detalę atrado tik praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, ir jos populiarumas žaibo greičiu išplito visame pasaulyje. Populiarumo krėslas nepraranda ir šiandien. Jis puikiai tinka bet kokiam interjerui. Gali būti puikus akcentas arba neutralus papildymas.

Klasikinis Papasan gaminamas iš rotango palmės, bet pasitaiko ir gaminių iš kitos medžiagos. Krėslo konstrukcija yra labai paprasta, tačiau tuo pat metu tinka bet kokiam paviršiui ir puikiai prisitaiko prie grindų nelygumų. Krėslas yra stabilus  dėl savo cilindrinio pagrindo ir sėdimosios dalies kupolo, kuriame yra minkšta pagalvė. Kupolą galima pasidėti į sau patogią padėtį ir mėgautis popietės snauduliu vasaros kaitroje, medžių pavėsyje ar mėgautis gyvenimu bendraujant su artimaisiais. Pagalvė yra būtent tai, kas suteikia kiekvienam „Papasan“ krėslui individualumą ir nuotaiką, kurią panorėjus galima keisti. Jos gali būti ryškios ir kuklios, margos ir vienspalvės. Kai kurios gali būti netgi pūkuotos, šiltos ar švelniai vėsinančios.

Papasan krėslą įsimyli kiekvienas joje pasėdėjęs. „Krėslas tave apima ir norisi dar giliau į jį įgrimzti, susiriesti ir mėgautis. Net mūsų augintiniai vertina šį krėslą ir jų pasirinkimas yra nesuvaidintas“, taip apie Papasan atsiliepia mūsų nuolatiniai klientai, įsigiję jau ne vieną Papasan.

Skaityti daugiau Uždaryti

Ar jauti PAVASARĮ?

2017-03-23

The PIER parduotuvė pražydo spalvingomis gėlėmis, kurios maloniai nustebins Tave.

Skaityti daugiau Uždaryti